Tekzen Mutfak Dolapları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

tekzen mutfak dolapları
tekzen mutfak
Türkiye’nin en büyük yapı marketlerinden biri olan Tekzen‘de en çok tercih edilen kategorilerden biri mutfak. Mutfak dolapları, mutfak masaları, mutfak köşe takımları gibi birçok yelpazede ürün sunan Tekzen Mobilya‘nın ülkemizde birçok şubesi bulunuyor. Şehir şehir adres ve iletişim bilgileri için arşivimize göz atabilirsiniz. Bu yazımızda Tekzen‘in en çok satan mutfak dolaplarından birkaçını paylaşacak ve ürün bilgilerini vereceğiz. Fiyatları 400-800 lira arasında değişen mutfak modelleri her bütçeye hitap ediyor. Şık ve modern modeller İkea ve Koçtaş gibi diğer büyük markalarla yarışabilecek düzeyde ve tamamen Türk malı olan Tekzen ürünleri yerli sermayeye de hizmet etmekte. İnternetten online satış da yapan firmanın bedava kargo ve 2 sene garanti gibi artı yönleri de mevcut.
Tekzen Mobilya‘nın diğer ürünleri ve fiyat listeleri için sitemizdeki diğer yazıları inceleyebilirsiniz.

Mutfak dolaplarının özellikleri şöyle:

* Gövde ve Kapaklar sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen, Avrupa E1 kalite standartlarında 18 mm yonga levhadan üretilmiştir.
* İthal menteşe ve ray kullanılmıştır.
* Plastik kulp kullanılmıştır.
* Plastik gri renkte, 15 cm yüksekliğinde ayak kullanılmıştır.
* Kurulum şemasına ek olarak kurulum için gerekli olan vida ve aksesuarlar paketinizin içinden çıkacaktır. Bu sayede ürünün kurulumunu rahatlıkla yapabileceksiniz.
* Ayrıca kurulumu daha da kolaylaştırmak için her parçaya numara verilmiştir. Bu sayede hangi parçaların birleşeceğini çok rahat anlayıp kurulum yapabileceksiniz.


Etiketler: , , , , ,

"Tekzen Mutfak Dolapları" YAZISINA 3 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Tekzen Mutfak Dolapları'.

  1. Emre dedi ki:

    Fiyat aralığı bana uygun geldi . Düşündüğüm mutfak tipi l tipi o fiyatta güzel tasarımlı bulursam yenilemek isterim

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!

You must be logged in to post a comment.